





Блокнот «GirlsVSBoys» (А6 формат)
📘 У комплекті:
• 4 сторінки
• 3 розвороти для гри
• 35 рухомих деталей на липучках
• 7 персонажів
🏡 Локації всередині:
• спальня
• зала з диваном
• костюмерна
• гримерна
• студія звукозапису
• концертна сцена
Дитина може перевдягати персонажів, створювати образи, розігрувати сцени та будувати власні історії — гра надовго утримує увагу й розвиває фантазію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Стан | Новий |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Дитячий вік | 5 років,6 років,7 років |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |