









Цей альбом — не просто книга, а повноцінний ігровий світ на 117 деталей. Дитина зможе влаштувати справжній K-pop батл, записати хіт у студії або створити унікальні образи для Румі та дівчат.
Локації: Кімната Румі, Кімната демонів, Студія звукозапису, Велика гардеробна, Сцена для концертів.
Набір наклейок: Для декорування гаджетів чи зошитів
Характеристики:
Матеріал: Фотопапір + щільна ламінація.
Кількість персонажів: 9
Розмір альбому: (А4).
Вікова рекомендація: 4-9 років.
Комплектація:
книга А4
наклейки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 117 шт. |
| Стан | Новий |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Дитячий вік | 5 років,6 років,7 років |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |