






Цей подарунковий бокс поєднує в собі популярну книгу на липучках «Крихітки LOL» та великий набір для творчості.
✔ 93 деталі на липучках — дитина буде в захваті від можливості переодягати ляльок та облаштовувати їх побут.
✔ 50 сторінок розмальовок — вистачить на довгі вечори малювання.
✔ Наклейки у комплекті — додатковий бонус для прикрашання всього навколо.
Кожна книга створюється вручну, після замовлення.
Білі та прозорі липучки, міцна ламінація, яскравий фотопапір.
Вирізка паперу та ламінації - машинна, ідеально по формі.
Термін виконання- 2-4 дні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 93 шт. |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Дитячий вік | 5 років,6 років,7 років,8 років,9 років, 10 років |
| Основні атрибути | |
| Тип паперу | Картон |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Український |
| Тип поверхні паперу | Глянсова |
| Кількість сторінок | 10.0 |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Рухомі елементи |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип книги | Книжка-іграшка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Жанр | Пригоди |