





Подаруйте дитині радість спілкування з героями мультфільму «Paw Patrol»! Гра на липучках «Зимова місія» — це захоплююча подорож, де малюк стає частиною команди рятувальників.
Характеристики товару:
Тематика: Щенячий патруль (Зимова серія).
Кількість сторінок: 12 шт.
Кількість деталей: 44 елементи на липучках.
Формат: А6 (зручний для подорожей)
Переваги: Деталі виготовлені з якісних матеріалів, краї заокруглені для безпеки дитини. Липучки міцно тримають елементи, що дозволяє грати навіть у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 44 шт. |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Дитячий вік | 5 років,6 років,7 років |
| Основні атрибути | |
| Тип паперу | Картон |
| Тематика | Творчість. Руколір |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Український |
| Тип поверхні паперу | Глянсова |
| Кількість сторінок | 12.0 |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Рухомі елементи |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип книги | Книжка-іграшка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Жанр | Пригоди |