









Шрек Різдво — святковий альбом на липучках
Усередині:
• 5 розворотів
• 8 полів
• 61 деталь
• стікери + наліпка на бокс
Дитина створює свої зимові історії, прикрашає локації та фантазує разом із героями Шрека
Яскраві новорічні сюжети, міцні сторінки, зручний формат.
Ідеальний подарунок дітям 4–8 років на зимові свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 61 шт. |
| Персонажі | Шрек |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Тип паперу | Картон |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Український |
| Тип поверхні паперу | Глянсова |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Розділ | Дитячі розваги та дозвілля |
| Дитячий вік | 4 роки,5 років,6 років |
| Папір | Ламінована |
| Мова | Український |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 4 років |