









Шукаєте подарунок, який не набридне через 10 хвилин? Книга «Одягай та грай» — це 10 ляльок та 60 одиниць одягу, які можна змінювати нескінченно!
✨ Це магія липучок: звук «чпок» заворожує, а можливість переодягнути героя за секунду робить гру динамічною.
✨ Завжди новий сюжет: сьогодні ляльки йдуть на день народження, а завтра — на прогулянку.
✨ Міцність: деталі виготовлені з якісних матеріалів, тому витримають активні дитячі ігри. Ідеальний вибір до Миколая, Нового року або Дня народження!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 70 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розділ | Пізнавальні та розвивальні книги |
| Папір | Ламінована |
| Мова | Український |
| Основні атрибути | |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип поверхні паперу | Глянсова |
| Кількість сторінок | 10.0 |
| Тип палітурки | Металевою пружиною |
| Ілюстрації | Кольорові |