









Мій перший бокс на липучках 1+
У наборі:
Підходить дітям від 1 року
Міцна ламінація, деталі на липучках — безпечні й довговічні
Ідеально для подорожей, занять удома або у черзі
Стимулює дрібну моторику, пам’ять і пізнавальну активність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Загальні знання |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 1 року |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 16 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Рухомі елементи |
| Колір | Різні кольори |
| Вид палітурки | Металевою пружиною |
| Стан | Новий |
| Тип книги | Книжка-конструктор |
| Жанр | Розповідь |
| Вага | 500 г |
| Формат | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Розділ | Пізнавальні та розвивальні книги |
| Дитячий вік | 1 рік,2 роки |
| Папір | Ламінована |
| Мова | Український |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 34 шт. |
| Вік | От 12 мес |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Набори для навчання |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |