






105 міцних ламінованих карток
4 поля для складання фраз
80 дієслів у картинках
15 карток-іменників
10 карток із діями
папки для зберігання карток
коробка формата а4
зв’язне мовлення та граматику
активний словниковий запас
пам’ять і логіку
увагу та посидючість
самостійність у грі
реалістичні ілюстрації — дитині легко розуміти дію
підходить для дітей 3–7 років
корисний для занять вдома, у логопеда чи дефектолога
ідеально для дітей із ЗРМ, РАС, затримкою мовлення
Навчання у формі гри — без стресу і примусу!
Діти із задоволенням складають власні речення і тренують мовлення щодня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Навчання читання |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 3 років |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вага | 500 г |
| Формат | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Інклюзивні іграшки | Да |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка | 3 1-3 дні |