







🦒 Гра «Склади за зразком – Вежі з тваринками» допоможе ненав’язливо тренувати уважність та мислення через веселу й захоплюючу гру.
🤩 Підійде для дітей від 2 років
✨ Два рівні складності:
1️⃣ Скласти вежу за зразком – дитина повторює послідовність тваринок, тренуючи пам’ять та дрібну моторику.
2️⃣ Скласти вежу за тінню – дитина вчиться розпізнавати форми, розвиває логіку та візуальне сприйняття.
📦 У комплекті:
* формат А4 (21х29,7 см)
* 30 карток-зразків для різних варіантів гри
* 14 фігурок тваринок
* зручна папка для зберігання карток
Арт. СКЗАЗР9
🧠 Що розвиває гра:
* концентрацію та увагу
* пам’ять і посидючість
* логічне та просторове мислення
* вміння працювати за зразком
* дрібну моторику
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 3 років |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 4 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Комплектація книги | Рухомі елементи |
| Колір | Різні кольори |
| Вид палітурки | Металевою пружиною |
| Стан | Новий |
| Тип книги | Книжка-іграшка |
| Жанр | Пригоди |
| Вага | 200 г |
| Формат | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 14 шт. |
| Вік | Від 2 років |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Розвивальна книжка |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Дитячий вік | 2 роки,3 роки,4 роки |
| Папір | Ламінована |