




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Знайомство з навколишнім світом |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 2 років |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Кількість сторінок | 4 |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Колір | Різні кольори |
| Вид палітурки | Металевою пружиною |
| Стан | Новий |
| Тип книги | Книжка-конструктор |
| Жанр | Розповідь |
| Вага | 200 г |
| Формат | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Вік | Від 2 років |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Розвивальна книжка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Розділ | Пізнавальні та розвивальні книги |
| Дитячий вік | 2 роки,3 роки |
| Папір | Ламінована |
| Мова | Український |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |