

Нейродоріжки - це комплект нейровправ для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, спрямованих на розвиток міжпівкульної взаємодії.
Нейровправи спрямовані на розвиток обох півкуль головного мозку та міжпівкульної взаємодії.
Також можуть бути корисними і для дітей з особливими освітніми потребами.
Набор нейродоріжки включають завдання на виконання рухів обома руками одночасно, малювання обома руками, завдання на увагу та інші.
Їх слід виконувати регулярно. Найкраще працювати з дитиною в ігровій формі
Матеріал:фотопапір, плівка для ламінації
В наборі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Навчання письма |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 4 років |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вага | 200 г |
| Формат | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Інклюзивні іграшки | Да |
| Вік | От 5-ти лет |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Розвивальні картки |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Розділ | Пізнавальні та розвивальні книги |
| Дитячий вік | 4 роки,5 років,6 років |
| Папір | Ламінована |
| Мова | Український |