


Набір із 15 яскравих карток "Повтори жест"
На картках зображено різні жести рук, які дитина має послідовно повторювати, імітуючи позицію та рух пальців. Така діяльність активізує обидві півкулі мозку та покращує зв’язок між моторикою і мовленням.
Підходить для:
Розвиває:
Картки зроблені з фотопаперу (щільністю 200-230 г/м2), і заламіновані плівкою (щільністю 150-175 мкм), скріплені на кільце, що знімається
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Навчальні картки, плакати |
| Вивчення мови | Український |
| Мова видання | Українська |
| Вікова група | Від 4 років |
| Обкладинка | Ламінована |
| Тип паперу | Картон |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вага | 200 г |
| Формат | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Інклюзивні іграшки | Да |
| Вік | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін доставки | 1-3 дні |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |